Dijital baskı, vinil kesim, serigrafi tekniği ile iş ve işçi levhaları, iç mekan yönlendirme levhaları, kapı levhaları, fabrika içi kan panoları yapmaktayız. Kamusal alanlarda, özel kuruluşlarda ve sosyal alanlarda o alanları kullanan kişilere bilgi vermek ve yönlendirmek amacı ile asılan levhalardır.

Kişi isimleri, girişi çıkış yönleri hangi hizmetin hangi bölümde olduğunu göstermeye yarayan ve okul, hastane, alışveriş merkezleri, otel, resmi dairelerde insanlara pratik rehberlik sağlayan bu levhalar, yazı ile olduğu gibi çeşitli işaretlerle ve resimlerle de bu misyonu gerçekleştirmektedir. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan ve hayatımızın pek çok noktasında göze çarpan bu etiket türleri;  istenilen renk ve boyutlarda alüminyum dekota, magnet, polikarbon, alucor, alüminyum kompozit ve metal üzerine, natürel eloksallı yada statik boyalı malzemeler ile üretim yapılan yönlendirme levha modelleri, kişilere bilgi ve yön rehberliği sunarken görsel yönüyle de estetik bir intiba bırakır. Uygulandığı alanlara dekoratif bir görünümde kazandıran bu levhalar, montajı oldukça kolay olan ve uzun ömürlü çalışmalardır. Belirli model ve kalıplar ile üretildiği gibi kişi ve kuruluşlara özel çalışmalar da sunmaktadır.

They provide free editing services which can enable essay writing service you to create your essays more successful and concise.